مصوبه پرداخت فوق العاده شغل شامل همه کارمندان نمی شود

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه دولت درباره فوق العاده شغلی که قرار است از ابتدای سال ۹۵ پرداخت شود همه کارمندان را پوشش نمی دهد و شامل برخی از دستگاه ها نمی شود.

غلامرضا تاجگردون در ارتباط تلفنی با بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما درباره مصوبه دولت در زمینه یکسان سازی حقوق کارمندان افزود: بر اساس این مصوبه فوق العاده شغل را با موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور را می توان به برخی از دستگاه ها پرداخت کرد.

وی ادامه داد: برخی از دستگاه های اجرایی که عمدتاً ستادی بودند از این فوق العاده شغل در سال ۹۴ استفاده کردند اما بیشتر دستگاه ها که در شهرستان ها خدمت می کنند از آن محروم ماندند.

تاجگردون گفت: دولت از محل تنخواه می تواند این فوق العاده شغل را پرداخت کند.

وی افزود: به مشمولان این مصوبه حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد متناسب با رده شغلی و حقوقی کارمندان به حقوق آن ها اضافه می شود.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: متناسب با تحصیلات و سابقه کار، فوق العاده شغل کارمند تعریف می شود و این قانون مقرر می دارد که برای مشاغل خاصی این فوق العاده شغل جاری می شود.

منبع:میزان

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک