لایحه های پلیس قضایی ، جامع وکالت ، قانون تجارت و اصلاح قانون مواد مخدر در حال بررسی

سخنگوی کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس با بیان اینکه لایحه پلیس قضایی در اولویت بررسی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس است گفت: در حال حاضر ۵۰ طرح و لایحه­ قضایی در نوبت رسیدگی این کمیسیون قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، در خصوص طرح­ها و لایحه­های قضایی مطرح در کمیسیون گفت: لایحه­ ی پلیس قضایی، لایحه­ ی جامع وکالت، قانون تجارت و اصلاح قانون مواد مخدر از جمله لوایحی است که در اولویت رسیدگی در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارند.
وی همچنین اعلام کرد: لوایح و طرح‌هایی که پیشرفتی در آنها حاصل نشده است در مجلس دهم مورد بررسی قرار می‎گیرند که در این زمینه ۵۰ طرح و لایحه قضایی در نوبت رسیدگی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس قرار دارد.

منبع: معاونت حقوقی قوه قضاییه به نقل از میزان

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک