شروع دوره ۱۹۶ کارآموزی قضایی تهران

بنا بر اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه ، دوره جدید کارآموزی قضایی تهران در تاریخ ۲۰/۹/۹۵ آغاز می گردد. در این اطلاعیه آمده است :

 از داوطلبان محترم تصدی امر قضاء که برای شرکت در دوره ۱۹۶ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران فراخوان شده اند تقاضا می شود در روز شنبه مورخ۹۵/۰۹/۲۰ از ساعت ۹ صبح جهت تشکیل پرونده و شرکت در جلسه توجیهی به آدرس خیابان شریعتی، روبروی خیابان پلیس، جنب آتش نشانی، کوچه شهید احمدیان، بن بست آزادگان مراجعه نمایند. مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح ذیل می باشد:
–         ۶ قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید
–         تصویرتمام صفحات شناسنامه خود و همسر (۲ سری)
–         تصویر کارت ملی خود و همسر(۲ سری)
–         تصویرگذرنامه خود و همسر (۲ سری)
–         تصویر آخرین مدرک تحصیلی (۲ سری)
–         تصویر کارت پایان خدمت (۲ سری)
–         تصویر گواهی نامه آموزش های ICDL  (مهارتهای ۱ ، ۲ و ۷)
تذکر :
۱٫      کلاس های آموزشی دوره از ساعت ۸ صبح یکشنبه مورخ ۹۵/۰۹/۲۱ مطابق با برنامه ای که در جلسه توجیهی ارائه می گردد تشکیل خواهد شد.
۲٫      عدم حضور در تاریخ یاد شده به منزله غیبت و انصراف از شرکت در دوره کارآموزی قضایی تلقی می شود.
۳٫      با توجه به فشردگی آموزش ها و میسر نبودن مراجعه به محل سکونت تا قبل از پایان هفته، شایسته است کارآموزان متقاضی اسکان در خوابگاه، وسایل شخصی ضروری را همراه داشته باشند.
۴٫      داشتن شماره حساب سیبای بانک ملی در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

دریافت فایل حاوی اسامی کارآموزان دوره ۱۹۶

منبع: معاونت منابع انسانی

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک