سامانه های ارتباطی با معاون منابع انسانی قوه قضاییه راه اندازی شد

سامانه پیام گیر صوتی، پنل پیام کوتاه، ارتباط مستقیم با معاون منابع انسانی از طریق پرتال جامع این معاونت و نیز آدرس ایمیل، با هدف برقراری ارتباط موثر میان کارکنان دستگاه قضایی و معاون منابع انسانی راه اندازی گردید.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، پیام گیر صوتی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با شماره ۴۳۶۱۹- ۰۲۱ یکی از سامانه های ارتباطی است که از طریق ضبط مکالمه تلفنی در اختیار کارکنان محترم دستگاه قضا قرار گرفته است. با راه انداری این سامانه کارکنان می توانند سوالات، نظرات، پیشنهادات خود را به صورت مستقیم و از طریق تماس تلفنی با معاون محترم منابع انسانی مطرح کرده و پاسخ های خود را بدون صرف هزینه و زمان دریافت نمایند.

همچنین با راه اندازی پنل پیام کوتاه اخبار، اقدامات، تصمیمات، برنامه و پیام های آموزشی از طریق پنل پیام کوتاه با شماره ۵۰۰۰۹۶۹۹۰۰۰۳ منتشر خواهد شد و این شماره قابلیت دریافت پیام های کارکنان دستگاه قضایی را نیز خواهد داشت.

سومین روش ارتباطی مستقیم با معاون محترم منابع انسانی، مراجعه به پرتال جامع معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به نشانی www.qazahrm.ir می باشد که با ورود به بخش ارتباطات سایت، امکان طرح سوال بصورت مکتوب فراهم می باشد.

همچنین آدرس ایمیل ar.amini@qazahrm.ir جهت ارسال ایمیل به معاون محترم منابع انسانی در دسترس می باشد.

براین اساس در یک طراحی زنجیره ای، ارتباطی مستمر و سریع با نیروی انسانی دستگاه قضایی در دورترین نقاط کشور با شخص معاون محترم منابع انسانی برقرار می شود تا سوالات و ابهامات و پیشنهادات از طریق سامانه های ارتباطی دریافت و در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده شود.

نقل از: معاونت منابع انسانی

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک