تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۵

حسین توکلی گفت: به منظور فراهم شدن شرایط برای انتخاب رشته تمام داوطلبان در آزمون سراسری سال ۹۵، زمان انتخاب رشته تمدید شد.

وی افزود: کلیه داوطلبان شرکت کننده در این آزمون تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۳۱ مرداد برای انتخاب رشته مهلت خواهند داشت.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به برخی اصلاحات ایجاد شده در ظرفیت های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اظهارکرد: برخی دانشگاه ها از جمله دانشگاه فرهنگیان و تربیت مدرس شهید رجایی پس از انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی آزمون سراسری سال ۹۵، ظرفیت های جدیدی را اعلام کرده اند.

توکلی تاکید کرد: در برخی از رشته ها نیز اصلاحاتی ایجاد شده به همین خاطر کد رشته محل های جدید و سایر اطلاعات مورد نیاز داوطلبان، از عصر امروز چهارشنبه ۲۷ مرداد به روی سایت سازمان سنجش کشور قرار خواهد گرفت.

منبع: میزان

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک