اگر پلاک خودروی متواری را نداشته باشم چه باید بکنم؟

سوال:

تابستان امسال (۹۵) با خودرویی تصادف کردم و نامبرده پس از برخورد با اینجانب متواری شد. اما شماره پلاک آن را نتوانستم کامل دریافت کنم و در دو رقم آن شک دارم باید چه کنم؟

پاسخ:

قطعا عدم شناسایی متهم نمی تواند مانع شکایت یا طرح دعوی شما جهت احقاق حقوق خود گردد. اگر نوع ماشین را می دانید از طریق سایر شماره های دریافتی و درخواست از راهور جهت شناسایی خودروی مورد نظر شما می توانید اقدام کنید. برای این منظور نوع و رنگ خودرو در کنار سایر شماره ها کمک فراوانی به حل موضوع می کند.

بنابراین دارا نبودن مشخصات کامل خودرو نمی تواند مانع شکایت شما گردد بلکه با درخواست از مرجع قضایی و پلیس راهور می توانید به خواسته خود دست یابید.

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک