اطلاعیه کانون وکلا در مورد تمدید پروانه وکالت

پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری در اطلاعیه ای اعلام کرد امکان تمدید پروانه به صورت غیر حضوری و از طریق پایگاه اینترنتی کانون وکلای مرکز و در بخش درگاه خدمات الکترونیک برای کارآموزان فراهم شده است .
بدین ترتیب بعد از اسکن گواهی مفاصا حساب مالیاتی در بستر تمدید اینترنتی پروانه و پذیرش آن از طریق سیستم و انجام تمدید اینترنتی، لازم است تا اصل مفاصای مالیاتی اسکن شده را با ذکر شماره پروانه بر روی آن و عبارت (حاوی گواهی مفاصا حساب مالیاتی- واحد کارآموزی- اتاق ۳۳) به نشانی کانون: تهران- میدان آرژانتین- ابتدای خیابان زاگرس- ساختمان شماره ۳- کد پستی ۱۵۱۴۹۳۴۴۱۱ از طریق پست ارسال نمائید.

دانلود راهنمای نحوه استفاده از سیستم تمدید الکترونیک پروانه وکالت

ورود به بخش درگاه خدمات الکترونیک

منبع: پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری مرکز

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک