اصلاح جریمه های تخلفات رانندگی + جدول نرخ جدید

هیأت وزیران در جلسه ١٣٩۴/١٢/١۶ به پیشنهاد وزارتخانه های دادگستری، کشور و راه وشهرسازی و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و به استناد مواد (٢١) و (٢٢) قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ـ مصوب١٣٨٩ـ تصویب کرد:
١ـ جریمه های تخلفات مربوط به حمل و نقل و عبور و مرور در کلیه نقاط کشور و مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی موضوع تصویب نامه شماره ١۶٩۴٣٢/ت۴۶٧۴٨ک مورخ ١٣٩٠/٨/٢٨ به شرح جدول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیأت دولت است، اصلاح میشود.
٢ـ این تصویبنامه از تاریخ ١٣٩۴/١٢/٢۵ لازمالاجرا است.

دریافت جدول نرخ جدید جریمه های مربوط به تخلفات راهنمایی و رانندگی

 

منبع: روزنامه رسمی

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک