اصلاح آیین‌نامه جذب، انتصاب و پرداخت فوق‌العاده ویژه رؤسا و اعضای شعب سازمان تعزیرات حکومتی

اصلاح آیین‌نامه جذب، انتصاب و پرداخت فوق‌العاده ویژه رؤسا و اعضای شعب سازمان تعزیرات حکومتی

آیین ­نامه جذب، انتصاب و پرداخت فوق­العاده ویژه روسا و اعضای شعب سازمان تعزیرات حکومتی موضوع تصویب­نامه شماره ۱۰۵۱۵۷/ت۵۰۷۵۹هـ مورخ ۱۱/۹/۱۳۹۳ و اصلاحیه بعدی آن به شرح زیر اصلاح می­شود:
۱ـ به انتهای جزء (۱۱) بند (الف) ماده (۱) عبارت «برای جذب» اضافه می‌شود.
۲ـ بند (ب) ماده (۱) به شرح زیر اصلاح می­شود:
ب ـ شرایط اختصاصی:
دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته حقوق، فقه و مبانی حقوق یا علوم قضایی از دانشگاه‏ها و مراکز آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانش‏آموختگان سطح دو حوزوی و بالاتر از حوزه‏های مورد تأیید شورای­عالی حوزه‏های علمیه.
۳ـ ماده (۲) به شرح زیر اصلاح و تبصره (۱) آن حذف و عنوان تبصره (۲) به تبصره اصلاح می­شود.
ماده۲ـ رؤسا و اعضای شعبی که قبل از تصویب این آیین‏نامه در سازمان شاغل بوده و هم اکنون نیز در سازمان شاغل می‏باشند، ظرف سه سال از تاریخ ابلاغ این آیین‏نامه با مقررات موضوع ماده (۱) این آیین­نامه مورد تطبیق قرار می‏گیرند و در صورت انطباق و موفقیت در مصاحبه حسب شرایط به‏عنوان رییس یا عضو شعبه پذیرفته خواهند شد و در صورت عدم انطباق، ادامه خدمت آنان با رعایت سایر مقررات در سایر بخش‏های اداری و غیرقضایی بلامانع است.
۴ـ ماده (۴) به شرح زیر اصلاح و یک بند عنوان بند (۷) به ترتیب زیر به ماده یادشده اضافه می­شود:
ماده۴ـ کمیسیون جذب و انتصاب رؤسا و اعضای شعب سازمان به منظور تعیین زمان و نحوه برگزاری آزمون کتبی متقاضیان جدید و همچنین مصاحبه با آنان و رؤسا و اعضای شعب شاغلان فعلی، بررسی و تعیین نمره متقاضیان و اعلام نتیجه به مراجـع نظارتی سازمان جهت بررسی صـلاحیت افراد پذیرفته شده، از افراد زیر تشکیل می‏گردد:
۷ـ مدیرکل دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز
۵ ـ تبصره (۱) ماده (۷) به شرح زیر اصلاح می‌شود:
تبصره۱ـ کارآموز موظف است در دوره‌های آموزشی، نظری و عملی، مطابق دستورالعمل مصوب رئیس سازمان شرکت نماید.
۶ ـ در ماده (۱۷) بعد از عبارت «راجع به پرداخت فوق‏العاده ویژه قضات» عبارت «به مشمولان موضوع مواد (۱) و (۲)» اضافه می‏شود.
۷ـ در کلیه مواد و تبصره­های آیین­نامه، عبارات «معاونت برنامه‏ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور» و «معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور»، به عبارت «سازمان مدیریت و برنامه‏ریزی کشور» اصلاح می­شود.

منبع: روزنامه رسمی

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک