اصلاح آیین‌نامه اجرایی ماده (۱۳۴) اصلاحی قانون مالیات‌های مستقیم

هیأت وزیران در جلسه ۲۱/۱۱/۱۳۹۴ به پیشنهاد شماره ۱۷۶۳۱۴/۱۷۹۲۴/۲۰۰ مورخ ۱۸/۹/۱۳۹۴ وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

آیین­نامه اجرایی ماده (۱۳۴) اصلاحی قانون مالیات­های مستقیم، موضوع تصویب‌نامه شماره ۳۳۲۱۹/ت۲۷۲۶۰هـ مورخ ۱۰/۷/۱۳۸۱ و اصلاحیه آن موضوع تصویب­نامه شماره ۹۷۴۴۰/ت۵۰۶۹۱هـ مورخ ۲۶/۸/۱۳۹۳، به شرح زیر جهت اجرا از ابتدای سال ۱۳۹۵ اصلاح می­شود:

در ماده (۱) عبارت «و آموزشگاه­های فنی و حرفه­ای آزاد دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه­ای کشور» پس از عبارت «فنی و حرفه­ای» اضافه و یک تبصره به­شرح زیر به ماده یادشده اضافه می­شود:

«تبصره۵ ـ منظور از آموزشگاه فنی و حرفه­ای آزاد، آموزشگاهی است که دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه­ای کشور بوده و در آن یک یا چند رشته براساس برنامه­های مصوب و مطابق با استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه­ای کشور وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش داده می­شود.»

منبع: روزنامه رسمی

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک