اصلاحیه دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی

سازمان سنجش اعلام نمود پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۱۱/۱۷ و همچنین انتشار دفترچه راهنمای پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی­ـ کاربردی بهمن­ماه ۱۳۹۴ بدین وسیله اصلاحاتی در دفترچه مذکور به شرح زیر اعلام می­گردد. همچنین به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۴/۱۱/۲۰) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا روز شنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۴ بتوانند نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام، اصلاحات مندرج در این اطلاعیه و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و در دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۴ کشور ثبت‌نام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند در صورت علاقمندی می‌توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به بخش ویرایش اطلاعات نسبت به ویرایش کدرشته محلهای انتخابی اقدام نمایند.

اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام:
الف) عنوان جدول شماره ۴ مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش به «استان، ارگان، دستگاه متقاضی، مرکز آموزشی، رشته تحصیلی، نشانی و تلفن مراکز آموزشی در دوره­های کاردانی فنی و کاردانی حرفه­ای بهمن­ماه سال ۹۴» اصلاح می‌گردد.

ب) تغییر آدرس و شماره تماس برخی مراکز آموزشی:

ردیف
استان
نام مرکز آموزش علمی- کاربردی
آدرس
شماره تماس
۱
تهران
فرهنگ و هنر واحد ۱۰
تهران- خیابان میرداماد- نبش ایستگاه مترو- خیابان کازرون جنوبی- پلاک ۴
۳ و ۲۲۲۷۳۴۹۲-۰۲۱
۲
تهران
صنعت جهانگردی تهران ۲
تهران- سعادت آباد- بالاتر از میدان کاج- پایین­تر از بیمارستان شهید مدرس- خیابان جمشیدی یکم- بن­بست شبنم- شماره ۱۰
۲۲۳۶۹۶۹۰-۰۲۱
۳
تهران
شرکت تولیدی و صنعتی ایران لوازم قطعه
تهران- سعدی جنوبی- خیابان دیبا- خیابان آزادی­خواه- پلاک ۹۲
۳۳۹۰۰۰۰۵-۰۲۱

ج) با توجه به اعلام دانشگاه جامع علمی – کاربردی مبنی بر پذیرش در رشته‌های جدید برخی از مراکز علمی کاربردی در پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی­ـ کاربردی بهمن­ماه ۱۳۹۴ به اطلاع می‌رساند در صورت وصول فهرست این رشته‌ها، اطلاعیه‌ای در این خصوص در روز چهارشنبه مورخ ۹۴/۱۱/۲۱ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

منبع:سنجش

به اشتراک بگذارید :

برای مشاوره حقوقی همین حالا از طریق لینک زیر اقدام کنید

مشاوره حقوقی

مختصری درباره محرا

محرا (MAHRA) مخفف عبارت مرجع حقوقی رسانه ایرانیان است. در این سایت سعی می کنیم از آخرین اطلاعات و اخبار حقوقی ضروری که برای شما مراجعین محترم مورد نیاز است اطلاع رسانی کنیم و نیز چنانچه به مشاوره حقوقی احتیاج داشتید می توانید از طریق ایمیل ما " INFO[DOT]MAHRA[AT]GMAIL[DOT]COM " و یا ارسال سوالات خود به سامانه پیام کوتاه ما به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ و نیز با تکمیل فرم مشاوره حقوقی پاسخ خود را دریافت کنید.. مشاورین ما از جمله حقودانان متبحری هستند که با توجه به تجربه طولانی مدت علمی و عملی شان می توانند کمک شایانی به حل مشکل حقوقی شما نمایند. این سایت تنها نمونه کوچکی است از آنچه که در چند ماه آینده از آن رونمایی خواهیم کرد و داعیه بزرگترین وب سایت حقوقی کشور را در آنجا ارائه خواهیم داد. سامانه پیام کوتاه ما نیز به شماره ۳۰۰۰۴۶۵۰۰۰۲۰۰۰ آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما خواهد بود. به امید همکاری های بیشتر


ارسال پیامک